Założona blisko 30 lat temu, Nasza Kancelaria jest jedną z wiodących w obszarze doradztwa podatkowego na terenie Stargardu. Oto, co na temat początków oraz rozwoju firmy mówi jej założycielka - Wanda Zasieczna:

Kancelarię Doradcy Podatkowego - RadKam - założyłam w 1993 roku. Początki działalności określiłabym jako "trudne", ale ostatecznie nic co dobre nie jest łatwe. Pomimo wstępnych trudności, dewiza ta pozwoliła mi na powolne, ale systematyczne rozwijanie aktywności firmy. Na fali optymizmu lat 90-tych na rynku powstawało coraz więcej podmiotów gospodarczych, które wymagały obsługi rachunkowo-księgowej. Rosło też zaufanie Klientów biura RADKAM do jakości mojej pracy - dałam się poznać jako osoba, dla której los "podatkowy" mojego Klienta nie był mi ani obcy, ani obojętny. Do dziś jest to naczelne motto naszej działalności, gdyż ze względu na charakter naszej pracy, dobro Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu (oczywiście w ramach obowiązujących przepisów).

Obecnie, kadrę Kancelarii stanowią wykwalifikowani i oddani swoim obowiązkom pracownicy. Ponadto, aktualna siedziba firmy zapewnia wysoki komfort nie tylko pracy, co ma również wpływ na jej jakość, ale także Obsługi Klienta, a więc Jego zadowolenia ze świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy otwarci i chętni do współpracy - zapraszam więc wszystkich Państwa, którzy potrzebują wsparcia w trudnej przecież i skomplikowanej materii obciążeń podatkowych, rozliczeń z ZUS oraz spraw kadrowych, do naszej Kancelarii. Spotkacie się nie tylko z profesjonalną obsługą, ale również miłą i przyjazną atmosferą. Dla chętnych dodatkowych wrażeń, zapewniliśmy przeżycia artystyczne, gdyż Kancelaria często gości również wystawy malarskie i fotograficzne stargardzkich artystów.

Serdecznie zapraszam!

Wanda Zasieczna